Розробки авторських уроків

Підготувала Лисенко Н.Г.
Тема уроку. Квадратична функція, її графік і властивості
Мета уроку. Ввести поняття квадратичної функції, навчити учнів будувати її графік, визначати властивості. Розвивати пізнавальні інтереси учнів, активність і самостійність мислення, вміння аналізувати, робити висновки. Продовжувати розвивати культуру математичних записів, графічну культуру, обчислювальні навички, науковий світогляд. Виховувати охайність та чистоту записів, самостійність, толерантність, розвивати пам’ять, увагу, мову учнів.
Хід уроку
І Організація класу.
  Назвіть основні поняття, якими користуємось під час вивчення теми "Функція".
ІІ Перевірка домашнього завдання
   Розв’язання домашнього завдання записане на додатковій дошці. Учні обмінюються зошитами, йде взаємоперевірка.                                                           
ІІІ Актуалізація опорних знань і вмінь учнів

     "Ланцюжок знань" (функції, їх графіки)
ІV Мотивація теми і мети уроку
    Сьогодні ми почнемо вивчати одну з найважливіших функцій - квадратичну функцію.                  (учні записують тему уроку)
V Вивчення нового матеріалу
    1)    "Мозковий штурм":
          -         Яка функція, на вашу думку, називається квадратичною?
          -         Чому?




Тема уроку .          Семінар з теми “Показникова функція”
Мета уроку :   узагальнити та систематизувати знання і вміння учнів з теми      “Показникова функція” : властивості показникової функції, способи розв’язування показникових рівнянь і нерівностей. Перевірити рівень знань учнів з цієї теми, вміння користуватися вивченим матеріалом.
                             Розвивати прагнення до пошуку оптимальних рішень, вміння швидко орієнтуватися в різних ситуаціях, активність. Формувати вміння та навички аналізувати, узагальнювати, систематизовувати. Сприяти активізації розумової діяльності учнів, прищеплювати любов до математики. Виховувати наполегливість в досягненні мети, дисциплінованість, вміння раціонально використовувати час уроку.

Хід уроку

   Оформлення. На дошці записано: Гра “Щасливий випадок” з теми “Показникова функція”
   На столах лежать запитання, по яким йшла підготовка до семінару. На окремій дошці буде записуватись рахунок гри для кожної команди окремо.
   Обладнання:      магніти, секундомір.


Клас об’єднується у  дві  рівні по силам команди – “сім’ї ”.


Переглянути/скачати повну версію

Немає коментарів:

Дописати коментар